شهر مد ارائه بهترین خدمات در تمامی مراحل خرید را ، حق مشتریان خود دانسته تا خریدی آسان و مطمئن داشته باشند.

کالاهای عرضه شده در سایت، توسط تیم شهر مدمورد بررسی قرار گرفته و نهایتاً اقدام به ثبت ویژگی های آن محصول نموده ایم. لذا این اطمینان را به کاربران شهر مدمی‌دهیم که هر آنچه در سایت در رابطه با کالاها مشاهده می‌نمایید حقیقی و واقعی بوده و با آرامش خیال می‌توانند فرآیند خرید را انجام دهند.

مطمئن خرید كنید
امکان ثبت سفارش کالا در شهر مددر هر ساعت از شبانه روز و در طی هفته حتی روزهای تعطیل وجود دارد كه با توجه به زمان ثبت، سفارش مشتریان در صف تایید قرار خواهند گرفت.

کلیه سفارش های ثبت شده ی مشتریان در طول روزهای کاری طی ساعا:30 8 الی 17:00 و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می شوند.

منظور از روزهای کاری، روزهای شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است.

در صورتی که پس از ثبت سفارش مشتری، موجودی کالای درخواستی مشتری در شهر مدبه پایان برسد یا به هر دلیل دیگر قابل تحویل نباشد، شهر مدخود را مسئول و متعهد می داند تا از طریق ارتباط با مشتری، وی را مطلع سازد و هزینه را به حساب مشتری عودت دهد.

برای خرید از شهر مد، پس از اینکه کالای مورد نظر را انتخاب کردید آن را به سبد خرید اضافه و به ترتیب مراحل خرید اینترنتی را تکمیل نمایید. لطفا در هنگام ثبت سفارش از رنگ ، مدل ، سایز , تعداد کالا و مبلغ نهایی سفارش مطمئن شوید. دقت کنید که آدرس مورد نظر خود برای دریافت کالا را درست و دقیق ثبت کرده باشید. تایید ثبت سفارش از طریق پیام کوتاه و ایمیل از طرف تیم خدمات مشتریان شهر مدبرای شما ارسال میشود. كه پس از آن از طریق پروفایل خود، قسمت “سفارشات من” می توانید در جریان خرید آنلاین خود قرار بگیرید.

بله. برای ساکنین تهران به صورت حضوری امکان سفارش وجود دارد.

بلی در هر لحظه از ثبت سفارش امکان لغو برای شما وجود دارد. اما پس ازثبت آن، برای لغو سفارش لطفا با پشتیبانی شهر مد تماس و یا ایمیل ارسال نمایید.

در تمامی ساعات شبانه روز امکان ثبت سفارش توسط شما وجود دارد. کارشناسان شهر مد در کوتاهترین زمان ممکن برای پیگیری سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

خیر،پس از ثبت سفارش، پیامکی از طرف شهر مد برای شما ارسال خواهد شد تا از آغاز روند خرید خود مطمئن شوید . و در صورت نیاز کارشناسان پشتیبانی شهر مد با شما تماس خواهند گرفت

تیم پشتیبانی خدمات مشتریان شهر مد، پاسخگوی تمامی سوالات شما عزیزان است. اگر در خارج از ساعات اداری سوالی برایتان پیش آمد پیغام بگذارید. ما در اولین ساعات روز کاری بعد با شما تماس می‌گیریم.

در صورت عدم امكان دریافت سفارش در بازه معین شده در پیامك،كافیست با واحد پشتیبانی شهر مد تماس بگیرید تا مجدد هماهنگی بازه ارسال با شما انجام گردد.