1-  شهر مد تمام تلاش خود را میكند تا در سریع ترین زمان ممكن سفارش ها را تحویل دهد تا مشتری لذت خریدی دلچسب و به دور از ترافیك را تجربه نماید.
2- کالاهای مشتریان در تهران حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش در دو بازه 9:00 الی 15:00 و در شهرستان ها طبق قرارداد منعقد شده با شرکت های توزیع، حداکثر 72 ساعت پس از ثبت سفارش به مشتریان تحویل داده می‌شود.

3- توجه:برای انصراف از خرید هنگامی که مامور شهر مد و یا پست در نزد خریداران محترم هستند آنرا اعلام نمونده و از تحویل کالا خودداری نمایید.
4- توجه:لازم است که خریداران عزیز در هنگام تحویل کالا از سلامت فیزیکی آن و یا هرگونه مغایرت با سفارش انجام شده از تحویل کالا خودداری نمایید.
5- توجه:به علت رعایت بهداشت و سلامت خریداران عزیز ، کالاهایی مانند لباس زیر ، مایو ، زیورآلات ، چتر ، دستکش ، حوله ، روسری ، کمربند ، عینک و … مشمول بازگشت کالا نمی شوند.
6- توجه:تعویض کالا فقط به منظور تعویض سایز برای خریداران تهران می باشد و امکان تعویض با مدل و رنگ دیگری وجود ندارد.
7- توجه:برای خریداران عزیز شهرستانی متاسفانه در حال حاضر امکان تعویض سایز وجود ندارد.در همین راستا قبل از خرید از واحد سفارش کالا جرئیات لازم برای خرید خود را سوال نموده و از خرید خود کاملا مطمئن شوید.
8- توجه:خریداران عزیز تهرانی چنانچه کالای دریافتی از نظر سایز مناسب نباشد ، حداکثر تا 24 ساعت باید انصراف خود را به واحد پیگیری سفارش اطلاع دهد.
9- توجه:در هنگام استرداد کالا ، کالای مدنظر در حالت اولیه خود و نو باشد. هیچگونه آثاری مانند لکه ، کثیفی ، رنگ پریدگی ،پارگی ، بوی عطر ، بوی بدن و فرم بدن وجود نداشته باشد. و برچسب مارک ، دکمه ، و سایر ملحقات جدا نشده باشد.
10- توجه:چنانچه برای تعویض کالا ، سایز موردنظر وجود نداشته باشد در صورت وجود هدیه دریافتی آن نیز باید عودت داده شود.
11- توجه:در صورت بازگشت کالا به شهر مد ، وجه پرداخت شده توسط مشتری ظرف 3 تا 5 روز کاری عودت داده می شود.

در راستای ارایه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان شهر مد،ضمانت هفت روز تعویض و یا برگشت در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است جهت عودت کالا، مشکلات مطرح شده از جانب مشتری توسط کارشناسان شهر مد مورد بررسی و کنترل قرار گرفته و در صورت تایید، کالا مشمول استفاده از این ضمانت می باشد. وجود جعبه و کلیه ملحقات، جدا نشدن تگ و برچسب از کالا و خارج نشدن محصول از حالت اولیه و پلمپ شرایط لازم برای بازگشت و تعویض کالاست. همچنین درصورت دریافت هدیه از شهر مد (مانند کالاهای رایگان) و تمایل به عودت بخشی یا همه سفارش، لازم است هدیه نیز به همراه کالای عودتی بازگردانده شود.

توجه: امکان تعویض سایز برای کالاهای رایگان وجود ندارد.

توجه ۲: پس از تحویل کالا جهت مرجوعی، رسید دریافت شده از مامور پست یا پرسنل توزیع شهر مد را برای پیگیری‌های بعدی حتما نزد خود نگه دارید.

• برای انصراف از خرید در شرایطی که هیچ‌گونه دخل و تصرف اعم از باز کردن پلمب، برچسب‌ها ،وکیوم و شیرینک در کالا ایجاد نشده باشد از طریق تلفن و یا ایمیل مراتب را به مرکز پشتیبانی شهر مد اطلاع دهید.

• لازم است مشتری در حضور مامور تحویل سفارش یا مامور پست، سلامت فیزیکی کالا یا هرگونه مغایرت را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کند. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط مشتری به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

• مشتریان محترم شهرستان توجه داشته باشند هنگامیکه بسته پستی خود را دریافت می‌کنند، ابتدا سلامت فیزیکی جعبه را بررسی و در صورت هرگونه آسیب از تحویل آن خودداری نمایند.

با توجه به گستردگی گروه‌ کالاهای ارایه شده در وب سایت شهر مد، کلیه کالاهایی که از نظر بهداشتی دارای مشکل می باشد (مانند : لوازم آرایش و بهداشتی، لباس زیر، مایو ،محصولات آرایشی بهداشتی،عطر و ادكلن و ….)، مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند.

عودت ساعت فقط در زمان تحویل قابل اقدام می‌باشد وبعد از تحویل كالا وتائید صحت وسلامت قابل تعویض نیست.

عودت کفش در شرایطی امکان پذیر است که هیچ گونه اثری از خط خوردگی، تاخوردگی و تاشدگی در آن نباشد، بوی غیرطبیعی نداشته باشد. جدا کردن تگ، برچسب از کفش، آن را از شرایط بازگشت و تعویض خارج می کند.

بازگشت و تعویض کیف ها در شرایطی امکان پذیر است که کیف سالم، فاقد خط خوردگی و تاشدگی باشد. پلمپ های دسته، بند و حجم دهنده آن درون کیف همراه آن باشد. تگ و برچسب از آن جدا نشده باشد.

شهر مد نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌هایی از قبیل حساسیت‌های پوستی و… در محصولات آرایشی و بهداشتی و عطر مسئولیت و تعهدی نخواهد داشت.

لطفا برای پوشیدن کفش از سطحی تمیز استفاده نمایید تا زیره کفش تمیز بماند و امکان بازگشت وجود داشته باشد. تعویض سایز در صورتی امکان پذیر است که شرایط محصول تغییر نکرده باشد و از حالت اولیه خارج نشده باشد. در مورد پوشاک، محصول فقط پرو شده ، بوی عطر و بدن را نگرفته باشد، تگ و سایر ملحقات لباس جدا نشده باشد و در حالت نو و اولیه باشد.

مناسب نبودن سایز محصول دریافت شده
در نظر داشته باشيد تعويض کالا فقط به منظور تعويض سايز مي باشد و امکان تعويض با مدل و رنگ ديگري ممکن نيست.
اگر ساكن تهران هستید:
پس از بررسی موجود بودن سایز مورد نظرتان در سایت،با پشتیبانی شهر مد تماس بگیرید تا هماهنگی های لازم برای ارسال سایزجديد شما صورت گیرد. درصورت موجود نبودن سایز مناسب،فرم بازگشت کالا را جهت عودت محصول تکميل نماييد.

اگر ساكن تهران نیستید:
متاسفانه در حال حاضر امکان تعويض سايز در شهرستان وجود ندارد به همين خاطر مي بايست فرم بازگشت کالا را جهت مرجوع شدن كالا تکميل نمایید

لطفا توجه بفرمایید همکاران بخش ارسال شهر مد در شهر تهران و در هنگام تحویل انواع كالا، زمانی کوتاه برای حصول اطمینان شما از سلامت كالا منتظر خواهند ماند اما بدیهی است که با توجه به ماهیت بعضی از كالاها نیاز است پس از دریافت كالا،آن را تست كرده و پس از آن تصمیم عودت یا تعویض سایز را بگیرید

مغایر بودن محصول دریافت شده
تیم شهر مد تمام تلاش خود را انجام می‌دهند تا اطلاعات و تصاویر موجود در سایت از نظر اصالت، رنگ و جنس، مطابق نمونه اصلی باشد. بر همین اساس اگر محصول خریداری شده توسط مشتری دارای مغایرتی با اطلاعات درج شده در سایت باشد، مشتری می تواند از حق استرداد کالا استفاده نماید.برای استفاده از این سرویس حداکثر تا 24 ساعت پس از مشاهده مغایرت، با تیم پشتیبانی شهر مد تماس حاصل نمایید. لازم به ذکر است که جهت عودت، کالا باید در شرایط اولیه باشد. در مواردی که مغایرت کالا قبل از خارج شدن آن از حالت پلمپ قابل تشخیص است، لطفا کالا را به همان صورت پلمپ به شهر مد باز گردانید.

وجود ایراد در کالای خریداری شده
مشتریان محترم در صورت مشاهده هرگونه ایراد در کالای دریافتی خود باید حداکثر تا 24 ساعت به همکاران ما در واحد پشتیبانی شهر مد اطلاع داده و بلافاصله کالا را جهت تعویض، عودت دهند. در این شرایط در صورت عدم موجودی سفارش مورد نظر، مطابق درخواست مشتری، مبلغ آن به حساب وی واریز میگردد..

لازم به ذکر است جهت تعویض کالا، کامل بودن بسته خریداری شده، جدا نشدن تگ محصول و رسید خرید ضروری است. متاسفانه رسیدگی به درخواست هایی که پس از 24 ساعت از زمان دریافت سفارش ارجاع شوند، میسر نخواهد بود.

مشتریان عزیز می‌توانند به روش زیر برای بازگشت کالا و ثبت برگشتی خود اقدام نمایند :
ابتدا با نام کاربری خود وارد سایت شده ، بر روی آیکون آدمک واقع در گوشه بالا و سمت چپ سایت کلیک کرده و وارد حساب کاربری خود شوید،سفارش‌های من را انتخاب کرده و در قسمت درخواست برگشت کالا،فرم برگشتی را ثبت نمائید .
نهایتاً 24 ساعت پس از ثبت درخواست مشتری ،جهت هماهنگی جمع آوری كالاها با مشتری هماهنگ تماس گرفته و هماهنگی لازم انجام میگردد.

لازم به ذکر است وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار۳ الی ۵ روز کاری عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)

 شهر مد برای مشتریانی که کالای خود را با پست ارسال می نمایند حداکثر ۱۰ هزار تومان هزینه برگشت کالا پس از ارسال تصویر از رسید پستی خود به آدرس ایمیل support@modiseh.com به مبلغ عودت وجه مشتریان اضافه خواهد نمود.

بازگشت كالا به شهر مد كاملاً رایگان می باشد در صورتی كه كالا با پست بازگشت داده می شود شهر مد مبلغ 10 هزار تومان به عنوان هزینه پستی بعد از دریافت رسید پستی برای شما واریز می نماید.

برگشت كالا برای آن دسته از اقلام كه در كنار توضیحات خود،آیتم 7 روز فرصت بازگشت كالا را دارند،بلامانع است.

وجه پرداخت شده توسط مشتری، برای تهران ظرف ۳ تا ۵ روز کاری و برای شهرستان‌ها پس از ورود به انبار۳ الی ۵ روز کاری عودت صورت می‌گیرد.(زمان ورود به انبار جهت شهرستان‌ها همانند زمان ارسال کالا می‌باشد)
درصورت استفاده از کد تخفیف یا طرح های موقت حراج (با خرید یک کالا، دومی رایگان و …) و بازگرداندن همه یا بخشی از سفارش و خارج شدن از شرایط حراج (برای مثال پس از بازگشت یکی از کالاها، مبلغ کل سفارش از حداقل در نظر گرفته شده برای استفاده از کد تخفیف کمتر شود) مبلغ عودتی بدون در نظر گرفتن کد تخفیف محاسبه خواهد شد.

شهر مد برای مشتریانی که کالای خود را با پست ارسال می نمایند حداکثر ۱۰ هزار تومان هزینه برگشت کالا پس از ارسال تصویر از رسید پستی خود به آدرس ایمیل info@shahremod.com به مبلغ عودت وجه مشتریان اضافه خواهد نمود.

در صورت هرگونه مغایرت ،لطفا مراتب را به پشتیبانی شهر مد اطلاع دهید.شما برای این كار میتوانید از راه های ارتباطی كه در صفحه تماس با ما ذكر شده است نیز استفاده نمایید.