* ارسال کالا برای خرید های بالای 200/000 تومان رایگان است.
توجه:در هنگام تحویل سفارش حتما از سلامت و تعداد ارسال شده اطمینان حاصل کنید.
پس از دریافت سفارش مسئولیتی در برابر عدم سلامت کالا و تعداد ارسال شده متوجه شهر مد نیست

1-  شهر مد تمام تلاش خود را میكند تا در سریع ترین زمان ممكن سفارش ها را تحویل دهد تا مشتری لذت خریدی دلچسب و به دور از ترافیك را تجربه نماید.
2- کالاهای مشتریان در تهران حداکثر تا 48 ساعت کاری پس از ثبت سفارش در دو بازه 9:00 الی 15:00 و در شهرستان ها طبق قرارداد منعقد شده با شرکت های توزیع، حداکثر 72 ساعت پس از ثبت سفارش به مشتریان تحویل داده می‌شود.

3- توجه:برای انصراف از خرید هنگامی که مامور شهر مد و یا پست در نزد خریداران محترم هستند آنرا اعلام نمونده و از تحویل کالا خودداری نمایید.
4- توجه:لازم است که خریداران عزیز در هنگام تحویل کالا از سلامت فیزیکی آن و یا هرگونه مغایرت با سفارش انجام شده از تحویل کالا خودداری نمایید.
5- توجه:به علت رعایت بهداشت و سلامت خریداران عزیز ، کالاهایی مانند لباس زیر ، مایو ، زیورآلات ، چتر ، دستکش ، حوله ، روسری ، کمربند ، عینک و … مشمول بازگشت کالا نمی شوند.
6- توجه:تعویض کالا فقط به منظور تعویض سایز برای خریداران تهران می باشد و امکان تعویض با مدل و رنگ دیگری وجود ندارد.
7- توجه:برای خریداران عزیز شهرستانی متاسفانه در حال حاضر امکان تعویض سایز وجود ندارد.در همین راستا قبل از خرید از واحد سفارش کالا جرئیات لازم برای خرید خود را سوال نموده و از خرید خود کاملا مطمئن شوید.
8- توجه:خریداران عزیز تهرانی چنانچه کالای دریافتی از نظر سایز مناسب نباشد ، حداکثر تا 24 ساعت باید انصراف خود را به واحد پیگیری سفارش اطلاع دهد.
9- توجه:در هنگام استرداد کالا ، کالای مدنظر در حالت اولیه خود و نو باشد. هیچگونه آثاری مانند لکه ، کثیفی ، رنگ پریدگی ،پارگی ، بوی عطر ، بوی بدن و فرم بدن وجود نداشته باشد. و برچسب مارک ، دکمه ، و سایر ملحقات جدا نشده باشد.
10- توجه:چنانچه برای تعویض کالا ، سایز موردنظر وجود نداشته باشد در صورت وجود هدیه دریافتی آن نیز باید عودت داده شود.
11- توجه:در صورت بازگشت کالا به شهر مد ، وجه پرداخت شده توسط مشتری ظرف 3 تا 5 روز کاری عودت داده می شود.

بله. برای ساکنین تهران به صورت حضوری امکان سفارش وجود دارد

تیم شهر مد همه تلاش خود را بكار برده است تا بتواند در سریع ترین زمان ممكن سفارشات را تحویل مشتری دهد اما با این وجود به دلایل مختلف امكان تحویل كالا راس ساعت معین مقدور نمی باشد.

كد رهگیری از طریق پیامك به شما اطلاع رسانی می گردد و همچنین شما میتوانید با تماس با بخش امور مشتریان و یا ارسال ایمیل نسبت به دریافت كد رهگیری خود اقدام نمایید.

عدم حضور در آدرس را از طریق تماس با ما و یا ارسال ایمیل اطلاع داده تا مجدد تایم ارسال با شما هماهنگ گردد.

بله، مشتریان تهرانی از طریق تماس با ما و یا ارسال ایمیل، یك ساعت قبل از شروع بازه ارسال این امكان وجود دارد كه آدرس جدید خود را اعلام كنند. مشتریان ساكن شهرستان نیز هر زمان قبل از تحویل سفارش می توانند آدرس خود را تغییر دهند.