قوانین و شرایط استفاده از خدمات و سرویس های فروشگاه شهر مد

مشتری عزیز مطالعه دقیق مطالب و موارد ذیل در حکم قوانین، شرایط و برنامه های فروشگاه شهر مد الزامی است.

ورود کاربر به وب سایت فروشگاه شهر مد از طریق پروفایل اختصاصی خود و یا از طریق طرح ها و پیشنهادات ویژه تحت متن ها، تصویرهای تبلیغاتی، بنر و ویدئو کلیپ های مربوطه به منزله پذیرش و مطلع بودن از کلیه قوانین ثابت و موردی بوده و ثبت سفارش از طرف کاربر به مفهوم اطلاع کامل از قوانین و شرایط فروش فروشگاه شهر مد و همچنین قبول آن‌ها از طرف کاربر تلقی گردیده و قوانین و موارد ارائه شده، جایگزین کلیه شرایط و توافقات پیشین می باشند.

قوانین عمومی

فروشگاه شهر مد تمامی اصول، شکل و رویه خود را بر مبنای قوانین تجارت الکترونیک و حقوق مصرف کننده جمهوری اسلامی طراحی کرده و در مقابل نیز کاربر متعهد به رعایت قوانین مربوط به خود بوده و تا زمانی که از وب سایت استفاده می نماید، به مفهوم قبول کلیه شرایط مندرج در همین صفحه می باشد. بدیهی است کلیه تغییرات در رویه ها و خدمات در همین صفحه درج و بروز رسانی می گردد.

تعریف مشتری یا کاربر

در سیستم فروشگاه شهر مد برای خریدهای خرد و یا کلان تعرفه و آفرهای خاص به‌صورت پیش فرض طراحی گردیده است . ولی در نهایت هر کاربر در سیستم فروشگاه شهر مد خریدار محسوب شده و این سیستم برای عرضه کالا و خدمات مطمئن و به قیمت خرده فروشی طراحی گردیده است و تمامی تلاش فروشگاه شهر مد این است که کالا و خدمات به دور از واسطه و با مناسب ترین قیمت و بالاترین تعهد کیفی به دست مصرف کنندگان اصلی برسد.

ارتباطات الکترونیکی

کاربر گرامی ثبت سفارش خرید و یا پست اینترنتی شما به‌صورت خودکار به سیستم فروشگاه شهر مد ارسال می شود و ثبت خرید شما در صورت رعایت کلیه پروتکل های اعلام شده فروشگاه شهر مد، به‌صورت خودکار تأیید می شود و فروشگاه شهر مد نیز با استفاده از اطلاعات ایمیل و شماره های تماس شما به درخواست شما پاسخ داده و فرآیند ارسال را اجرا می نماید.

بدیهی است فروشگاه شهر مد تلفن ها،آدرس و ایمیل های ثبت شده کاربر در پروفایل خود را رسمی و مورد تأیید دانسته و از طریق آن‌ها با کاربران ایجاد ارتباط می نماید.
خدمات و پیشنهاد های ویژه و رویدادهای فروشگاه شهر مد برای کاربران و اعضای ثبت شده از طریق ایمیل آدرس و شماره های ثبت شده در پروفایلشان ارسال می گردد و کاربران در صورت عدم تمایل برای دریافت آن‌ها کافی است با لغو عضویت در خبرنامه فروشگاه شهر مد، دریافت این گونه ایمیل ها و اس ام اس ها را برای خود غیر فعال سازند.

مشتریان عزیز کلیه خبرها و رویدادها، یا فرآیند ارسال و خرید برای شما فقط از طریق ایمیل info@shahremod.com ارسال می گردد و در صورت دریافت و یا مشاهده ایمیل یا اس ام اسی با نام فروشگاه شهر مد از طریقی دیگر، لطفاً با گزارش سریع آن به مسئولین فروشگاه شهر مد از طریق ایمیل info@shahremod.com ، ما را در ایمن سازی فضای خرید خود یاری رسانید تا ما با پیگیری سریع این گونه تخلفات، شرایط امنی را به وجود آوریم . توجه داشته باشید پنل های ارسال پیامک و ایمیل صرفاً برای ارسال طراحی شده و امکان دریافت متقابل پیغام های شما از طریق آن‌ها میسر نمی باشد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

سیستم فروشگاه شهر مد در حفظ حریم شخصی مشتریان کاملاً مسئولانه عمل می نماید و در این راستا از آخرین تکنیک ها و فناوری ها بهره گرفته شده و استفاده کاربران عزیز از وب سایت، مهر تأییدی بر این مسئولیت می باشند.

کلیه مطالب از قیبل متن های توضیحات و غیره ، تمامی تصاویر گرافیکی، ویدئویی و تیزرها ، لوگو، آیکون ها و ساختار کلی اسکریپت ها، اسامی خدمات و کلیه متریال در انحصار فروشگاه شهر مد بوده و هر گونه استفاده تجاری و تبلیغاتی از آن‌ها بدون مجوز کتبی از دبیرخانه فروشگاه شهر مد موجب پیگرد جدی قانونی خواهد شد و همچنین فرآیند داده‌کاوی و سیستم پردازش اطلاعات حق صریح فروشگاه شهر مد می باشد و کاربران مجاز به استفاده از اطلاعات مندرج در وب سایت فروشگاه شهر مد نیستند و در صورت سو استفاده از اطلاعات قابل دسترس و غیر قابل دسترس، فروشگاه شهر مد پیگرد قانونی را حق مسلم خود می داند. کاربران متعهد به حفظ رمز عبور و اکانت مربوط به خود هستند و نبایستی این اطلاعات را برای دیگری فاش نمایند و تمامی مسئولیت فعالیت های حساب کاربری هر کاربر بر عهده خود او می باشد . لازم به ذکر است هر خرید از فروشگاه شهر مد بر فرض عاقل و بالغ بودن کاربر انجام می پذیرد و مرجع رسمی ارتباط با کاربران و مشتریان فقط با وب سایت رسمی این شرکت www.shahremod.com می باشد .

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

فروشگاه شهر مد در طول هفت روز هفته و همه روزه و در تمامی ساعات آمادگی پذیرش سفارش مشتریان بوده و منظور از روز کاری از شنبه تا پنج‌شنبه می باشد و جمعه و تعطیلات رسمی کشور جز روزهای کاری محسوب نمی گردد و ثبت سفارش های خارج از ساعات و روز های کاری در اولین روز کاری بعد پردازش و اقدام می گردد.

– سفارش‌ها در سیستم فروشگاه شهر مد به دو صورت انجام می پذیرد:

1: به‌ وسیله طراحان و معماران فروشگاه شهر مد

در این صورت کلیه مسئولیت سفارش با طراح بوده و مشتری قبلاً با طراح و کارشناس خود مذاکرات مربوطه را انجام داده است ولیکن در عین حال مشتری قبل از پرداخت مبالغ محصول، حق تغییر محصول و کارشناس را داشته و می‌تواند بارها و بارها این کار را انجام داده تا نظرشان کاملاً تأمین گردد. بدیهی است که پرداخت مشتری برای سفارش‌های مربوطه به منزله تأیید سفارش می باشد .

در صورت بروز هرگونه مشکل در تأمین سفارش مشتری در زمان مقرر از طرف فروشگاه شهر مد ، فروشگاه شهر مد متعهد به باز گرداندن وجه واریز شده مشتری در مدت‌زمان کمتر از 48 ساعت می باشد .
تذکر : کاربر گرامی، زمان تحویل ممکن است برای هر کالا و خدمات متفاوت باشد. لطفاً قبل از سفارش به مدت زمان تحویل محصول مورد نظر دقت فرمایید. چراکه پس تکمیل فرآیند سفارش در صورت کنسلی ،کلیه خسارات بابت کنسل شدن سفارش بر عهده مشتری می باشد و فروشگاه شهر مد حق دارد از وجه پرداختی کاربر، کلیه خسارات خود و کارخانه تولیدکننده را کسر نماید. زمان بندی بازپرداخت مانده وجه پرداخت شده نیز با اختیار فروشگاه شهر مد می باشد. چراکه در زمان سفارش کالا فروشگاه شهر مد وجه را به کارخانه تولید کننده پرداخت کرده و فرآیند بازگرداندن وجه پس از کسر خسارات کنسلی، قابل پیش بینی نمی باشد.

فروشگاه شهر مد این حق را دارد که از پذیرفتن سفارش جدید هر یک یا تمامی کالا ها خودداری کند و از دایره محصولات خارج کرده و فروش هر محصول و یا تمامی محصولات را متوقف نماید و این امر مانند اتمام آن محصول تلقی می گردد و بدیهی است نسبت به ارسال سفارش‌های قبلی کاملاً متعهد می باشد .

به سبب گستردگی و وسعت کار در فروشگاه شهر مد ممکن است در درج قیمت اشتباهاتی صورت گرفته باشد که فروشگاه شهر مد حق دارد نسبت به بلااثر نمودن سفارش اقدام و قیمت را اصلاح نماید و وجه مشتری را در اسرع وقت عودت نماید و مشتری با ثبت هر سفارش از این حق فروشگاه شهر مد آگاه بوده و هیچ گونه اعتراض و ادعایی را نخواهد داشت.

کاربران برای ثبت سفارش بایستی فرم سفارش را به دقت پر کرده و در صورت احتمال عدم حضور خود، شخص دیگری را با داشتن کارت شناسایی برای تحویل معرفی نمایند . بدیهی است در صورت ثبت اطلاعات و آدرس ناصحیح، فروشگاه شهر مد مسئولیتی برای تحویل به موقع کالا نخواهد داشت.

هر فاکتور در فروشگاه شهر مد فقط یک‌بار صادر می شود. لذا خواهشمندیم در زمان ثبت سفارش به کلیه گزینه های آن توجه و دقت فرمایید تا دچار مشکل نشوید.
فروشگاه شهر مد برای کالاهای ارائه شده شرایط غیر قابل تغییری را مشخص کرده است. لذا تغییر شرایط اعلام شده امکان پذیر نیست.

خسارت در هنگام حمل و نقل

فروشگاه شهر مد به منظور حفظ کیفیت کالا و سرعت در ارائه خدمات، نهایت تلاش را برای رساندن کالا به‌صورت صحیح و سلامت به مشتری دارد. بنابراین مشتریان بایستی کالا را در زمان تحویل چک کرده و سالم تحویل بگیرند .

در صورت داشتن اشکال در محصول و دیده نشدن آن قبل از تحویل به‌وسیله مشتری، بایستی مورد در کمتر از 24 ساعت تحت صورت جلسه به فروشگاه شهر مد ارائه گردد تا نسبت به رفع یا مرجوع کالا اقدام شود . لازم به ذکر است ما تمامی تلاش خود را در انتخاب محصولات بکار می گیریم تا از محصولات دارای گارانتی و پشتیبانی متعهدانه استفاده کنیم تا بالاترین اعتماد و راحتی خرید را برای کاربران خود محیا سازیم. در مقابل از مشتریان خود تقاضا داریم که نسبت به انتخاب محصول مناسب دقت به عمل آورده و در صورت ابهامات احتمالی با کارشناسان فروشگاه شهر مد در ارتباط باشند .

شرایط تحویل، شرایط تعویض و مشخصات گارانتی

کالاهایی که در دایره عرضه فروشگاه شهر مد هستند، دارای شرایط تعویض، تحویل و گارانتی مختص به خود می باشند. لذا از خریداران محترم خواهشمندیم در قسمت شرایط کالا حتماً موارد مدت زمان تحویل، شرایط تعویض و مشخصات گارانتی محصول را مطالعه و سپس اقدام به خرید نمایند . چراکه پس از ثبت سفارش شرایط کالای سفارش مشتری طبق شرایط اعلام شده به جریان خواهد افتاد و امکان تغییر شرایط وجود نخواهد داشت.

لازم به ذکر است وجود تصاویر در وب سایت برای ایجاد دیدی بهتر برای مخاطبین می باشد و ممکن است در برخی جزئیات تغییراتی به جهت بهینه سازی و یا …. ایجاد شده باشد که طبیعتاً جزئی بوده و نمی توان آن را مغایرت نامید .

اشکالات و نواقص اعلام شده از طرف مشتری به‌وسیله کارشناسان فروشگاه شهر مد بررسی و سپس اقدام می گردد . بدیهی است نواقص و اشکالات حاصل از عدم استفاده صحیح و نگهداری شامل گارانتی نمی گردد.

در صورتی که کالا مشمول تعویض شود، بایستی کالا در پک بسته بندی و همراه کلیه آیتم های ارسالی و فاکتور داده شده باشد. در غیر این صورت مرجوع نمی گردد.
در صورتی که کالا مرجوع گردیده و فروشگاه شهر مد از کالای مرجوعی موجود نداشته باشد، اصل وجه مسترد خواهد شد.

لینک ها

ممکن است سایت فروشگاه شهر مد جهت ارائه خدمات و اطلاعات به برخی از وب سایت ها لینک داشته باشد .بدین وسیله اعلام می گردد که فروشگاه شهر مد مسئولیتی در قبال عملکرد ان سایت ها و شرکت ها ندارد و آن سایت ها صرفاً در جهت اطلاع رسانی به کاربران می باشد.

چنانچه شرکت و منابع از زیر مجموعه های فروشگاه شهر مد باشد، حتماً صراحتاً در وب سایت مرجع فروشگاه شهر مد www.shahremod.com اعلام شده است و در غیر این صورت از زیر مجموعه های فروشگاه شهر مد نبوده و فروشگاه شهر مد مسئولیتی به عملکرد آن‌ها ندارد.

قوانین و مقررات ارسال نظرات کاربران در وب سایت فروشگاه شهر مد

فروشگاه شهر مد برای رعایت حقوق اخلاقی و حرفه ای سایر کاربران و مشتریان، قوانینی را برای کاربران محترمی که مایل به اظهار نظر در رابطه با محصولی هستند تدوین کرده است که با رعایت آن‌ها نظرات شما کاربر محترم در وب سایت درج خواهد شد. کاربران محترم بایستی مد نظر داشته باشند که کلیه نظرات برای استفاده مشتریان عزیز و جهت اطلاع رسانی بهتر انجام می گیرد. این نظرات صرفاً نظر کاربران و مصرف کنندگان بوده و فروشگاه شهر مد هیچ‌گونه مسئولیتی راجع به صحت و یا عدم صحت آن‌ها ندارد . لذا کاربران و مشتریان محترم نبایستی فقط بر پایه نظرات کاربران دیگر اقدام به تصمیم گیری و انتخاب کالا نمایند. چراکه فروشگاه شهر مد به هیچ وجه هیچ یک از نظرات ارسالی را تحلیل، تأیید و یا رد نمی نماید.

قوانین درج نظر :

1: کاربران بایستی نقاط قوت و ضعف را بر اساس تجربه فردی خود عنوان نمایند و فقط به نقاط ضعف و یا قوت اشاره نشود و بایستی به هر دو طرف پرداخت.

2: از مبالغه و بزرگنمایی غیر واقعی و تعاریف انتزاعی و غیر قابل فهم خودداری شود.

3: می دانیم که ارزش خرید هر محصول بر اساس قیمت و کیفیت و کاربری آن تماماً مقایسه می شود. لذا با توجه به قیمت بایستی کیفیت محصول سنجیده گردد تا بتوان مقایسه ای منصفانه را ارائه داد.

4: نقد بایستی مختصر و مفید بوده و مطالب در حداقل 550 کاراکتر بیان گردد. لازم به ذکر است کشیدن حرف یا کلمات و یا فضای خالی و اسپیس کاراکتر محاسبه نمی شوند و همچنین تکرار مکرر یک حرف و یا کلمه و بیان مکرر کلمات و مطالب با چند نوع نگارش نیز کاراکتر محسوب نمی شود .

5: مطالب کمتر از 550 کلمه در قسمت نقد تأیید نمی شوند .

6: در قسمت نقد از پرسیدن و درخواست جواب و همچنین اقدام به جواب به نقدهای دیگر خودداری فرمایید.

7: نقد خود را در هر قسمت و کالا از سایت می توانید عنوان نمایید .

8: فقط نقد های مرتبط با کالا و محصولی مشخص تأیید می گردد. بنابراین از تأیید بحث های کلی و غیر مرتبط معذوریم .

9: نظرات بایستی با زبان و فونت فارسی نوشته شوند. متن های با زبان های دیگر و یا فونت‌های فینگلیش و دیگر تأیید نمی گردد.

10: نظرات بایستی با رعایت اخلاق و با ادبیات محترمانه نوشته شود. در غیر این صورت تأیید نخواهد شد.

11: هر کاربر با رعایت این قوانین می تواند نظر خود را عنوان نماید. شاید به نظر برخی این نظرات جانب دار ارائه شده باشد. این حق هر کاربر است که نظر خود را عنوان کند. لذا از برخورد و اقدام به پاسخ‌دهی به نظرات دیگر کاربران خودداری فرمایید و فقط نظر و تجربه شخصی خود را عنوان فرمایید.

12: قیمت هر کالایی در قسمت قیمت آن محصول مشخص است.کاربران نبایستی در نظرات خود مبلغ قیمت را عنوان نموده و اقدام به قیمت دهی نمایند.

13:هر گونه ثبت اطلاعات شخصی اعم از ایمیل ، تلفن ، آدرس و غیره … در نظرات ممنوع بوده و موجب عدم تأیید نظر خواهد شد.

14: بدیهی است فروشگاه شهر مد این حق را دارد که در نگارش نظرات دریافتی کاربران اصلاحات انجام دهد. ولی در معنی و مفهوم نظر کاربران هیچ تغییری ایجاد نخواهد شد و اقدام به نظردهی کاربران، بیان تجربه شخصی بوده و برای فروشگاه شهر مد و همچنین کاربران نظر دهنده هیچ مسئولیتی دربی نخواهد داشت.

15: از ثبت شایعات و مطالبی که از صحت آن مطمئن نیستید، خودداری نمایید . چراکه هدف از درج نظرات کاربران ایجاد بستری برای استفاده سایر کاربران از تجربه عملی استفاده از محصول می باشد تا نظراتی حاصل تجربه شخصی کاربران را در اشتراک سایر مشتریان قرار دهیم.

16:در نگارش نظرات خود از ادبیات صحیح نگارشی استفاده نمایید و از ارائه ادبیات محاوره ای در ثبت نظرات و یا استفاده از کلمات بریده شده و اختصارهای محاوره ای و همچنین اصطلاحات نامأنوس و ضد فارسی خودداری نمایید تا نظرات تأیید گردد . به یاد داشته باشیم که ما با نگارش هر متن می توانیم در اعتلای فرهنگ و زبان فارسی تأثیر گذاریم.

17: نظر بایستی با نگارش فارسی نام و نام خانوادگی کاربر در قسمت نام کاربری باشد. در غیر این صورت تأیید نمی گردد.

18:کاربران مجاز به معرفی منابع خرید و …. و لینک های دیگر نیستند و در صورت اقدام به این کار کاربری آن‌ها مسدود خواهد گردید.

19: توجه به هدف اصلی که همانا ارائه مطالب و نظراتی مفید برای کاربران دیگر می باشند، از کاربران خواهشمندیم که از مطالب و مفاهیم کاربردی و حاصل تجربه شخصی خود در این قسمت ارائه دهند. چراکه خود شاید در قسمت دیگری به دنبال نظرات سایر کاربران باشند تا در تصمیم گیری با سطح بالاتری از اطلاعات اقدام نمایند

توضیحات فنی و محتوا

سیستم کارشناسی فروشگاه شهر مد برای تأمین توضیحات فنی و اطلاعات تخصصی از منابع تأمین محصول و تولیدکنندگان استفاده می کند . لذا این اطلاعات عاری از خطا نیستند. بنابراین کالا در صورتی قابل استرداد می باشد که مغایر با توضیحات و اطلاعات فنی کالا بوده و استفاده نشده باشد. در صورت استفاده مشتری از کالای تحویل گرفته شده، کالا قابل استرداد نمی باشد.

وب ‏‌سایت فروشگاه شهر مد هیچ گونه مسئولیتی برای حذف شدن برخی صفحات، لینک ها و یا کل وب سایت را نمی پذیرد. چراکه بنا بر اشتباهات انسانی خرابی وب سایت مراجع و اشکالات سرورها و یا اینترنت اختلالاتی در وب سایت به وجود بیاید که زمان اصلاح آن را نیز فروشگاه شهر مد تضمین ننموده و بسته به میزان اشکال، فروشگاه شهر مد تمامی تلاش خود را در رفع آن کرده و هیچ گونه تعهد زمانی را نمی نماید.

سایت فروشگاه شهر مد ممکن است دارای خدمات و سرویس های تالار گفتگو و سرویس های مجازی و خدمات عمومی و شبکه های اجتماعی باشد که در صورتی که این منابع در وب سایت اصلی به‌صورت رسمی معرفی شده باشد، متعلق به فروشگاه شهر مد می باشد که کاربران مجاز به استفاده غیر تجاری و عمومی از آن‌ها هستند و استفاده مجرمانه کاربران از این منابع ممنوع بوده و عواقب ناشی از آن بر عهده کاربر می باشد.

مطالب، محتوا، اسکریپت و تصاویر و…. و هر آنچه که در وب سایت فروشگاه شهر مد در صفحات مختلف قرار دارد از متعلقات فروشگاه شهر مد بوده و حق چاپ، تکثیر، نشر و هر گونه استفاده صرفاً برای فروشگاه شهر مد بوده و شخص حقیقی و حقوقی دیگری بدون مجوز کتبی از مدیریت فروشگاه شهر مد مجاز به استفاده موقت ، دائمی و موردی این تعلقات را ندارد .

شیوه قیمت گذاری

قیمت گذاری در فروشگاه شهر مد بر اساس حمایت حقوق مصرف کننده و حفظ منافع مشتری و با مذاکرات با تأمین کنندگان و همچنین تولیدکنندگان می باشد و ممکن است از قیمت های سطح بازار پایین تر باشدکه این مسئله یکی از اهداف فروشگاه شهر مد بوده ولی هدف اصلی رساندن محصول مناسب و منطبق با قیمت واقعی و منصفانه به مشتریان می باشد ولیکن ملاک انتخاب محصول و مسئولیت انتخاب آن صرفاً با مشتری بوده و فروشگاه شهر مد قیمت ها را ارائه کرده و مسئولیتی در قبال قیمت ارائه شده ندارد و کاربر می بایستی با مقایسه قیمت ها و شرایط کالاهای فروشگاه شهر مد با منابع دیگر اقدام به تصمیم گیری نماید

فلسفه وجودی فروشگاه شهر مد وجود منبعی قابل اعتماد و بر پایه اطلاعات و رفتاری صادقانه با مشتری می باشد و ممکن است فروشگاه شهر مد بر پایه اشتباهات فردی و یا اشتباهات منبع تأمین و تولید کننده و یا اشتباهات و نوسانات قیمت، قادر به ارسال سفارشی نباشد. در این صورت فروشگاه شهر مد حق دارد سفارش را لغو و کلیه وجه دریافتی را در اسرع وقت به مشتری برگردانده و مدعی پرداخت وجهی از مشتری نخواهد داشت و در مقابل نیز مشتری نیز این حق را به فروشگاه شهر مد می دهد که سفارش را لغو و بر پایه اطلاعات اصلاحی اقدام نماید .

طرح فروش ویژه

در این قسمت کالاها و محصولاتی با شرایط ویژه برای مدت محدود ارائه می شود که طبعاً این شرایط مقطعی بوده و بر اساس میزان استقبال و موجودی انبار فروشگاه شهر مد و انبار تولید تعیین می گردد و ممکن است یک کالا بعد از مدت کوتاهی به فروش عادی برگردد .

فروشگاه شهر مد در هیچ کجا نمایندگی ندارد

سیستم فروشگاه شهر مد در هیچ منطقه از کشور و همچنین در هیچ یک از کشورها نمایندگی و یا مراکزی برای دریافت و پرداخت های مالی و یا اطلاع رسانی ندارد و کلیه خدمات ارائه شده صرفاً از طریق ساختمان مرکزی ارائه می گردد. لطفاً در صورت مشاهده تخلفات سو استفاده کنندگان احتمالی به مسئولین اطلاع دهید .

شرایط در موارد بلایای طبیعی مانند سیل و زلزله

موارد و کلیه قوانین مذکور برای شرایط طبیعی بوده و در صورت بروز بلایای طبیعی، فروشگاه شهر مد هیچ گونه مسئولیتی ندارد.