مد و استایل

انتخاب شلوار بر اساس فرم بدن

انتخاب شلوار بر اساس فرم بدن

خیلی از افراد به هنگام خرید شلوار بدون توجه به تیپ و فرم بدنشان آن را انتخاب می کنند. این شلوارها شاید زیبا باشند ، اما اگر متناسب فرم بدن ، انتخاب شوند ، زیباتر و شیک تر دیده خواهند شد. کارشناسان فروشگاه شهر مد ، در این قسمت از مقاله در مورد انتخاب شلوار بر اساس فرم بدن برای شما صحبت خواهند کرد. با ما همراه باشید.

فرم بدن X
در این فرم بدن که شانه ها و نشیمنگاه هم اندازه و کمر باریک است. شلوار با کمر پهن باعث می شود ، لباس بهتر به تن بنشیند. شلوار راسته ، دم پا یا کمی آزاد ، همگی مناسب این فرم بدن هستند.

فرم بدن H
در این فرم بدن که شانه تا نشیمنگاه یک اندازه است ، فرم بدن باید با پوشیدن شلوار راسته هماهنگ شود . اگر نشیمنگاه تخت باشد ، بهتر است از پارچه های کشی استفاده شود تا پشت شلوار نمای بدی نداشته باشد. دامن ، پیراهن یا جین چسبان گزینه ی مناسب تری برای این فرم بدن است.

فرم بدن O
در این فرم بدن که شکم برآمده و جزو عریض ترین قسمت بدن است ، شلوار تنگ بسیار مناسب است ، البته در صورتی که با تونیک های بلند پوشیده شود و شکم کمتر جلب توجه کند.

فرم بدن A
در این فرم بدن که نشیمنگاه و ران عریض تر از شانه هاست و کمر نسبتا باریک. شلوارهای آزاد یا دمپا می تواند پهن بودن نشیمنگاه را متعادل نشان دهد. پوشیدن شلوار تیره با تاپ های روشن یا طرح دار باعث ایجاد تعادل بین دو نیمه بدن می شود.

فرم بدن v
در این فرم بدن ، شانه ها عریض تر از نشیمنگاه می باشد. شلوار از بالا گشاد با کمر تنگ باعث ایجاد تعادل بین شانه های پهن و پایین تنه می شود. کمر تنگ این شلوار به زیباتر نشان دادن انحنا های پایین تنه کمک می کند.

افرادی با فرم بدنی ریز نقش
اگر بدنی ریز اندام دارید مسلما باید به دنبال شلواری باشید که پاها را در خود گم نکند. بسیاری از خانم ها با چنین فرم بدنی باسن تخت دارند ، اما اگر شلوار مناسب استفاده کنند این مشکل حل می شود. به چنین افرادی توصیه می شود از شلوارهای جین چسبان استفاده کنند ، با این کار دیگر خیلی لاغر و استخوانی جلوه نمی کنند.

نکته برای افراد بلند قد
اگر شما قدی بلند دارید نباید از شلوارهای تنگ و چسبان استفاده کنید. این شلوارها فرم پاهایتان را بد شکل نشان می دهد. شما باید شلوارهایی انتخاب کنید که حالت آویزان نداشته باشد برای این کار پوشیدن شلوارهای بوت کات خوب است.

نکته برای افراد با قد کوتاه
هر فرم بدنی که داشته باشید ، سعی کنید تا جایی که می توانید شلوار بلند بپوشید. شلوارهای مچ دار یا شلوارهایی که روی مچ پا تا خوردند گزینه ی مناسبی برای افرادی با قد کوتاه نمی باشد.

یک دیدگاه در “2”

  1. مدیر گفت:

    مطلب مفیدی بود با تشکر

  2. مدیر گفت:

    با تشکر از حسن نظر شما

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *