شال و روسری

رعایت نکات ضروری به هنگام خرید شال و و روسری

رعایت نکات ضروری به هنگام خرید شال و و روسری

رعایت نکات ضروری به هنگام خرید شال و و روسری

بنا به گزارش مجله خبری فروشگاه شهر مد ، روسری یا شال یکی از مهمترین پوشش هایی است که توجه کردن به جنس و طرح آن می تواند در سلامت و زیبایی شما تاثیر بسزایی داشته باشد. پس باید در انتخاب آن خارج از طرح هایی که دارد توجه ویژه ای کرد. کارشناسان فروشگاه بزرگ شهر مد در این قسمت از مقاله قرار است در مورد رعایت نکات ضروری به هنگام خرید شال و روسری را بری شما توضیح دهند. پس با ماهمراه باشید.

جنس روسری و شال

یکی از مواردی که خانم ها در خرید روسری به آن توجه نمی کنند جنس روسری است. این خانم ها فکر می کنند ، اگر روسری ها چروک نشود جنس بهتری دارند . در صورتی که این روسری ها باعث جریان الکتریستیه روی موها شده و تاثیر بد و منفی روی آن می گذارد. بهتر است که به هنگام خرید روسری و یا شال جنس نخی آن را انتخاب کنید. این روسری ها صد در صد کتان و نخی می باشند که با فشرده کردن در دست ، زود چروک می شوند. متاسفانه امروزه کارخانه ها توانسته اند پارچه هایی از جنس پلی استر بسازند که خیلی نرم هستند و حتی با پارچه های نخی اشتباه گرفته می شوند.

طرح روی شال و روسری

بیشتر طرح های شال و روسری که در بازار وجود دارد ، طرح های کپی خارجی هستند و طرح های ایرانی و سنتی به تعداد کمتری وجود دارد.

طرح روسری : روسری ها به خاطر ماهیت شان بیشتر برای مجالس و موقعیت های رسمی استفاده می شوند . از این رو بهتر است ، رنگ های روشن و طرح های شیک را برای آن انتخاب کنید. این طرح ها می تواند متناسب لباس شما انتخاب شود برای مثال برای لباس های رسمی ، روسری هایی با طرح های هندسی و راه راه مناسب است و برای بیرون می توان روسری هایی با طرح گلدار استفاده کرد.

طرح شال : شال ها جزو پوشش هایی هستند که بیشتر با لباس های اسپرت پوشیده می شود به خاطر همین هم توصیه می کنیم که از شال هایی با طرح ساده استفاده کنید.

قواره شال و روسری

انتخاب شال و روسری بر اساس قواره و اندازه امری سلیقه ای می باشد. در زمستان بهتر است از روسری و شال هایی با قواره ی بزرگ استفاده کنید تا سردتان هم نشود و در تابستان و برای رفتن به یک مهمانی رسمی می توانید از روسری و یا شال هایی با قواره ی کوچکتر استفاده کنید.

قیمت روسری ها

روسری ها قیمت های مختلفی دارند که بر اساس جنسی که دارند ، قیمتشان متفاوت است. برای مثال روسری هایی که از جنس ابریشم باشد گران تر از روسری های دیگر است و روسری هایی پلاستیکی قیمت های کمتری نسبت به بقیه دارند.

قیمت روسری ها با طرح هایی که دارند هم ، می تواند فرق کند. برای مثال روسری و شال هایی که به صورت طلاکوب هستند و تزیینات خاصی دارند ، مطمئنا گران تر از روسری های دیگر می باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *