طراحی های برتر

طرح های جالب با شلوار جین

طرح های جالب با شلوار جین

پوشیدن لباسی که دوستش دارید لذت بخش است . اما گاهی این لباس خیلی زودتر از آنجه که فکرش را کنیم خراب می شود. اما می توان با خلاقیت خود لباس دوست داشتنی مان را درست کرده و دوباره استفاده کنیم. کارشناسان فروشگاه شهر مد در این قسمت از مقاله قرار است در مورد طرح های جالب با شلوار جین برای شماصحبت کنند. با ما همراه باشید.

تبدیل شلوار جین به دامن
برای این که خودتان یک دامن شیک و زیبا از جنس جین داشته باشید ، نیازی نیست که هزینه ی زیادی صرف کرده و آن را بخرید. برای این کار ، خودتان دست به کار شده و شلوار جین تان را تا اندازه ای که می خواهید قد دامن تان باشد برش بزنید . کوتاه یا بلند ، بستگی به سلیقه ی شخصی شما دارد. سپس قسمت داخلی ران شلوار را با بشکاف جدا کرده و قسمت های جدا شده را به هم وصل کنید. برای زیبا تر دیده شدن آن می توانید متناسب رنگ دامن تان از تور و یا تزییناتی مثل پاپیون و کمربند های شیک استفاده کنید.

تبدیل شلوار جین به شلوارک
بعضی از مواقع کودکان به هنگام بازی شلوارشان را رنگی می کنند و یا اینکه بر اثر هل دادن همدیگر زمین خورده و زانوی شلوارشان پاره می شود. شما می توانید شلوار را از قسمت پاره شده برش داده و یک شلوارک برای فرزندتان درست کنید. برای زیبایی بیشتر آن ، به قسمت پاهای آن پارچه های رنگی وصل کنید. این پارچه بهتر است طرح دار خال خالی ، چهارخانه و یا گلدار باشد. علاوه بر آن می توانید دو عدد پاپیون کوچک نیز با این پارچه ها درست کرده و به کناره های شلوارک وصل کنید.

تبدیل شلوار جین به کیف
در این قسمت از مقاله به آموزش دوخت کیف ، با شلوار جین را برای شما توضیح می دهیم. اولین کیف را می توانید با استفاده از جیب پشت شلوارتان درست کنید. به این شکل که جیب ها را از شلوار جدا کرده و به همدیگر وصل کنید. برای زیبایی و شیک شدن آن می توانید از کمربندهای مانتویتان استفاده کرده و سگک این کمربند را جدا کنید ، سپس آن رابه کیف مورد نظرتان وصل کنید. این کیف قابل استفاده برای دختران کوچک می باشد. علاوه بر موارد گفته شده می توانید با استفاده از عروسک های کوچک آن را زیباتر کنید.

برای درست کردن دومین کیف ، باید قسمت پاچه های آن را برش بزنید. سپس قسمت پایین آن را به هم دوخته و ساختمان کیف را حاضر کنید. با استفاده از پارچه های طرح دار می توان دسته ای برای حمل راحت آن درست کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *